Uludağ 2. Bölge'deki tesis; Bursa şehir merkezine 36 km, İstanbul şehir merkezine 216 km ve Yenişehir Havaalanı'na 100 km mesafede konumlanıyor.

Ağaoğlu My Mountain Uludağ

agaoglu_standart_oda.jpg
Standart Oda
Ağaoğlu My Mountain Otel’in yenilenmiş odalarında merkezi ısıtma, halı, minibar, elektronik emanet kasası, LCD televizyon, küvet, çalışma masası, saç kurutma, telefon, anahtar kartı, gibi nitelikler standart olarak bulunuyor.
agaoglu_Suit Oda_M1.jpg
Suit Oda M1
Odamız bir yatak odası ve bir oturma odası(salon) şeklinde olup odamızda yatak odası bölümünde jakuzimiz ve oturma odası bölümünde şömine bulunmakta dır. Odamız da king size(iki kişilik büyük yatak) mevcut olup, ayrıca banyo ve tuvaletimiz bulunmaktadır. Odamız lobby ve kar manzaralıdır.
agaoglu_King_Suit Oda_M2.jpg
King Suit Oda M2
Odamızda iki ayrı yatak odası ve geniş bir salon, kendine ait mutfak ve bar, masaj salonu, sauna ve türk hamamı bulunmaktadır. Odamızın bir yatak odası bölümünde jakuzi ve salon bölümünde şömine mevcuttur. Tüm yatak odalarımızın kendine ait banyo ve tuvalet i mevcut olup, ayrıca yatak odalarımızın soyunma bölümleri mevcuttur, odamızda 2 adet king size(2 kişilik yatak) bulunmaktadır. Odamız pist ve orman manzaralıdır.


 
agaoglu_junior_Suit Oda_M3.jpg
Junior Suit M3
Odamız tek bir büyük odadan oluşmakta olup yatak bölümü ile oturma grubu paravan ile ayrılmıştır. Odamızda şömine ve banyo tuvalet mevcuttur. Balayı konsepti için ideal olan odamız lobby manzaralıdır.
agaoglu_Family Suit M4.jpg
Family Suit M4
Odamız iki katlı olup merdiven ile çıkılan üst katta iki adet yatak odası ve alt katta geniş bir salon bulunmaktadır. Odamızın salon bölümünde şöminemiz mevcuttur, odamız da bir adet king size(iki kişilik yatak) ve iki adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Odamızın bir yatak odası bölümünde jakuzi olup ayrıca her iki yatak odasında banyo ve tuvalet bulunmakta, salon bölümünde ise tuvalet mevcuttur. Odamız pist ve lobby manzaralı olarak hizmet vermektedir.
agaoglu_Family Suit M5.jpg
Family Suit M5
Odamız iki katlı olup alt katında üç adet yatak odası, geniş bir salon ve merdiven ile çıkılan üst katında ise bir adet yatak odası bulunmaktadır. Odamızın alt katta bulunan yatak odasının bir tanesinde jakuzi bulunmakta ve tüm yatak odalarımızda banyo ve tuvalet mevcuttur. Odamızın salon bölümünde şömine mevcut olup, üç adet king size(2 kişilik yatak)ve 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Odamız pist manzaralı olarak hizmet vermektedir.

Konum ve Ulaşım

Uludağ 2. Bölge'deki tesis; Bursa şehir merkezine 36 km, İstanbul şehir merkezine 216 km ve Yenişehir Havaalanı'na 100 km mesafede konumlanıyor.


 
 
Pist

Tesis tek kart sistemine dahil, lift çıkışları ekstra ücretli. Uygulamaya; Maden Telesiyej, My Mountain Teleski, Kırkgözler Teleski, Monte Baia Teleski, Karinna Teleski, Kartanesi Teleski, Mandra Teleski, Fahri Telesiyej, Belvü Teleski, Gondola, Kuşaklıkaya Telesiyej, Beceren-1 Teleski, Beceren-2 Teleski, Alkoçlar Teleski, İtalyan Teleski, Tutyeli Telesiyej, Karkay Telesiyej, Cennetkaya Telesiyej ve Teleski, Yazıcı Teleski dahil.
 
Yeme/İçme

Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli alkollü ve alkolsüz içecekler, 07.30-24.00 saatleri arası ücretsiz.
 
Hizmet Saatleri
  • 00.00-01.00 Gece Çorbası
  • 07.30-10.30 Kahvaltı (Açık Büfe)
  • 10.30-11.00 Geç Kahvaltı
  • 12.30-14.00 Öğle Yemeği (Açık Büfe)
  • 14.00-17.00 Snack
  • 17.00-18.00 Çay Saati (Kuru Pasta ve Kek ile)
  • 19.30-22.00 Akşam Yemeği (Açık Büfe)
 
Spor/Eğlence
  • Tesiste bazı akşamlar canlı müzik yapılıyor.
 
Spa / Wellness
  • Kapalı havuz, 09.00-19.00 saatleri arasında ücretsiz hizmet veriyor.
 
Daha detaylı bilgi ve rezervasyon için http://www.agaoglumyresort.com.tr/