Rahatınız ve konforunuz için tüm detayların düşünüldüğü Grand Yazıcı Uludağ'ın  lüks detaylarla döşenmiş yenilenmiş odalarında konaklamanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Grand Yazıcı Uludağ Ski Hotel & Spa

Grand Yazıcı Uludağ Hotel,  toplamda 235 odasıyla Connection Oda, Junior Suit, Corner Suit,  Engelli Odası,  King Suit olarak hizmet vermektedir.  Konum olarak Uludağ Oteller 1.Gelişim Bölgesi 'nde yer almaktadır.  Bursa Merkez' e 35 Km, Yenişehir Havaalanı'na 90 Km mesafede bulunmaktadır. 

Yaz aylarında hizmetine ara veren Grand Yazıcı Uludağ kış sezonunda en gözde oteller arasında yer almaktadır. Rahatınız ve konforunuz için tüm detayların düşünüldüğü Grand Yazıcı Uludağ'ın  lüks detaylarla döşenmiş yenilenmiş odalarında konaklamanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Yiyecek içecek konsepti, ücretli ve ücretsiz aktiviteleriyle kış sezonunun keyfini çıkarabilirsiniz. Sıcak atmosferi ve kendinizi evinizdeymiş gibi hissettiren çalışanlarıyla huzurlu bir tatil geçirmenin mutluluğunu Grand Yazıcı Uludağ Ski Hotel & Spa'da yaşayacaksınız.

 

yenilenmis-standart-fr-oda.jpg
Grand Yazıcı Uludağ Ski Hotel ve Spa - Yenilenmiş 2 Kişilik Standart Oda

Grand Yazıcı Uludağ Hotel\'in 2 kişilik standart odalarının mobilyaları ve mefruşatı konforlu bir konaklama geçirmeniz için 2015 yılında yenilenmiştir. Standart odalar tek giriş, tek yatak odası ve tek banyodan oluşmaktadır. Odalar 20 m² alana sahiptir. Bir adet çift kişilik yatak ya da iki adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Odalarda kasa, merkezi ısıtma, halı kaplı zemin, saç kurutma makinesi, ücretsiz banyo malzemeleri, banyo, küvet ya da duş, uydu kanallı LCD TV, minibar bulunmaktadır. Ayrıca telefon ve oda servisinden ücretli şekilde hizmet alabilirsiniz. Tüm odalarda kablosuz internet bağlantı ( WiFi ) bulunmaktadır.
grnd1.jpg

Grand Yazıcı Uludağ Ski Hotel ve Spa - Yenilenmemiş 2 Kişilik Standart Oda

Grand Yazıcı Uludağ Hotel\'in 2 kişilik standart odaları tek giriş, tek yatak odası ve tek banyodan oluşmaktadır. Odalar 20 m² alana sahiptir. Bir adet çift kişilik yatak ya da iki adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Odalarda kasa, merkezi ısıtma, halı kaplı zemin, saç kurutma makinesi, ücretsiz banyo malzemeleri, banyo, küvet ya da duş, uydu kanallı TV, minibar bulunmaktadır. Ayrıca telefon ve oda servisinden ücretli şekilde hizmet alabilirsiniz. Tüm odalarda kablosuz internet bağlantı ( WiFi ) bulunmaktadır.
yenilenmis-standart-frplus1-tek.jpg
Grand Yazıcı Uludağ Ski Hotel ve Spa - Yenilenmiş 3 Kişilik Standart Oda

Grand Yazıcı Uludağ Hotel'in 3 kişilik standart odalarının mobilyaları ve mefruşatı konforlu bir konaklama geçirmeniz için 2015 yılında yenilenmiştir. Standart odalar tek giriş, tek yatak odası ve tek banyodan oluşmaktadır. Odalarda kasa, merkezi ısıtma, halı kaplı zemin, saç kurutma makinesi, ücretsiz banyo malzemeleri, banyo, küvet ya da duş, uydu kanallı LCD TV, minibar bulunmaktadır. Ayrıca telefon ve oda servisinden ücretli şekilde hizmet alabilirsiniz. Tüm odalarda kablosuz internet bağlantı ( WiFi ) bulunmaktadır.

grnd2.jpg

Grand Yazıcı Uludağ Ski Hotel ve Spa - Yenilenmemiş 3 Kişilik Standart Oda
Grand Yazıcı Uludağ Hotel'in 3 kişilik standart odalar tek giriş, tek yatak odası ve tek banyodan oluşmaktadır. Odalarda kasa, merkezi ısıtma, halı kaplı zemin, saç kurutma makinesi, ücretsiz banyo malzemeleri, banyo, küvet ya da duş, uydu kanallı LCD TV, minibar bulunmaktadır. Ayrıca telefon ve oda servisinden ücretli şekilde hizmet alabilirsiniz. Tüm odalarda kablosuz internet bağlantı ( WiFi ) bulunmaktadır.
yenilenmis-family-room-ebeveyn-odasi.jpg
Grand Yazıcı Uludağ Ski Hotel ve Spa - Yenilenmiş Aile Odası
Grand Yazıcı Uludağ Hotel'in Aile odalarının mobilyaları ve mefruşatı 2015 yılında tamamen yenilenmiştir. Odalarımız ara kapılı olup, tek giriş, 2 yatak odası ve bir banyodan oluşmaktadır. İlave yatak ile birlikte maksimum 4+1 konaklama imkanı verilmektedir. Aile odalarımızda oturma grubu, minibar, telefon, emanet kasa, LCD TV, saç kurutma makinası, uydu yayını ile LCD TV, merkezi sistem ile ısınma mevcuttur. Oda zemini halı ile kaplıdır. Ayrıca telefon ve oda servisinden ücretli şekilde hizmet alabilirsiniz. Tüm odalarda kablosuz internet (WiFi) bulunmaktadır.
yenilenmis-corner-suite-ebeveyn-odasi.jpg
Grand Yazıcı Uludağ Ski Hotel ve Spa - Yenilenmiş Connection Oda
Grand Yazıcı Uludağ Hotel'in Connection odalarının mobilyaları ve mefruşatı 2015 yılında tamamen yenilenmiştir. Odalarımız ara kapılı olup, 2 giriş, 2 yatak odası ve 2 banyodan oluşmaktadır. İlave yatak ile birlikte maksimum 4+1 konaklama imkanı verilmektedir. Odalarımızda minibar, telefon, emanet kasa, LCD TV, saç kurutma makinası, merkezi sistem ile ısınma mevcuttur. Oda zemini halı ile kaplıdır. Ayrıca telefon ve oda servisinden ücretli şekilde hizmet alabilirsiniz. Tüm odalarda kablosuz internet (WiFi) bulunmaktadır.

 

Konum ve Ulaşım

Uludağ Birinci Oteller Bölgesi Mevkii'ndeki tesis; Bursa şehir merkezine 35 km ve İstanbul'a 215 km mesafede konumlanıyor.

 

 

Pist

Lift çıkışları ekstra ücretli. Tesis ücretli olarak sunulan tek kart sistemine dahil. Uygulamaya; Maden Telesiyej, Beden Terbiyesi Telesiyej, Kırkgözler Teleski, Monte Baia Teleski, Karinna Teleski, My Mountain, Mandra Teleski, Fahri Telesiyej, Belvü Teleski, Gondola, Kuşaklıkaya Telesiyej, Baia Teleski, Beceren Teleski 1-2, Alkoçlar Teleski, İtalyan Teleski, Tutyeli Telesiyej, Karkay Telesiyej, Cennetkaya Teleski ve Telesiyej ile Yazıcı Teleski dahil.

Tesis, 1. Bölge Pistleri'ne 40 m mesafededir.

Genel Tanıtım

Yaz aylarında hizmetine ara veren Grand Yazıcı, kış sezonunun en gözde otelleri arasında yer alıyor. Uludağ'ın klasikleşmiş tesislerinden biri olan otelin, iki adet pisti bulunuyor.

Yeme/İçme

Açık büfe sabah kahvaltısı, geç kahvaltı, açık büfe öğle yemeği, açık büfe akşam yemeği, öğle ve akşam yemeklerinde yemek saatleri süresince otelin belirlemiş olduğu limitsiz yerli alkollü-alkolsüz içecek servisi, 17.00-18.00 saatleri arası kuru pastalı beş çayı ve 19.12.2015-27.02.2016 tarihleri arası haftanın 6 günü akşam yemeklerinde canlı müzik mevcut. Odalardaki minibarlara günlük kişi başı bir adet 0,5 lt su, ücretsiz olarak konuluyor.

Hizmet Saatleri

 • 07.30-10.00 Kahvaltı
 • 10.00-10.30 Geç Kahvaltı
 • 12.30-14.00 Öğle Yemeği
 • 17.00-18.00 Beş Çayı (Kuru Pasta ve Kek ile)
 • 19.30-22.00 Akşam Yemeği

Etkinlik ve Olanaklar

 • Şömine Bar (ücretli) Kayak Okulu (ücretli) Kayak Hocası (ücretli) Kar Motoru Kiralama (ücretli) 

Spor/Eğlence

 • Kayak ve Snowboard aktiviteleri

Grand Yazıcı Uludağ Ski Hotel & Spa - Kayak

 • Tesisimizde konaklayan misafirlerimizin kayak yapmaları için kolay ve orta zorluk derecesinde 2 adet psiti vardır. Birincisi 1700 metrelik Tutyeli, diğeri 800 metrelik italyan Yokuşu'dur.1750 ve 2543 metre yükseklikte kayak alanları da mevcuttur. Misafirleirmiz günlük 50 TL' ye ski pass alarak 20 pisti kullanabilirler.

Grand Yazıcı Uludağ Ski Hotel & Spa - Ücretli Aktiviteler

 • Grand Yazıcı Uludağ Hotel'de hamam, masaj-kese-vücut bakımları, sauna, spa center, güzellik merkezi, kuaför, doktor, kayak dersi, lift hizmeti, kayak ekipmanları, snow board dersi, çamaşırhane, araba kiralama, telefon-fax hizmetleri, fotoğraf servisi, toplantı salonu, cafe, bar ve alışveriş merkezinden ücretli şekilde hizmet alabilirsiniz.

Grand Yazıcı Uludağ Ski Hotel & Spa - Ücretsiz Aktiviteler

 • Grand Yazıcı Uludağ'da fitness center, kapalı havuzlar, çocuk havuzu, açık otopark ve kablosuz internetten ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

Grand Yazıcı Uludağ Ski Hotel & Spa - Toplantı Salonları

 • Tesisimizde 500 kişi kapasiteli gün ışığı alan eksiksiz donanıma sahip büyük toplantı salonu, 5- 50 kişilik küçük gruplar için ise küçük toplantı salonlarımız bulunmaktadır.

 

Daha detaylı bilgi ve rezervasyon için http://www.grandyaziciuludag.com/