Kış sporları yanı sıra, mevsimsel olarak yetişmekte olan ender bitkileri ve yürüyüş parkurları ile Uludağ'ı dört mevsim yaşamalısınız.

Mila Uludağ Otel

Dört Mevsim Uludağ

Mila Uludağ Otel; klasik tarzdan esinlenilen iç mimarisi, panoramik manzaralı lobi barı, restorantı, oyun kayak odası ile Uludağ’ın eşsiz doğası ve havasını sizlerle buluşturmak üzere hizmet veriyor.  Uludağ 1. Bölge’de yer alan, "MİLA ULUDAĞ OTEL” yenilenen yüzü, işletmesi ve profesyonel kadrosuyla siz değerli misafirlerimize kapılarını açmıştır. 1 exclusive golden, 1 exclusive silver , 15 exclusive ve 39 standart oda olmak üzere toplamda 56 odası mevcuttur.
 • Toplam Oda sayısı: 56 oda
 • Yatak kapasitesi: 200 Yatak
 • Zevkle döşenmiş odalarımızda, banyo / wc, telefon, saç kurutma makinesi,digiturk yayını(spor ve sinema kanalları dahil), mini bar,merkezi ısıtma sistemi,wireless internet bağlantısı mevcuttur.
Konaklama 
 
Exclusive Golden Oda
 
miauludag_golden1.jpg
miauludag_golden2.jpg
miauludag_golden3.jpg
miauludag_golden4.jpg

Exclusive Golden odalarımız, siz değerli misafirlerimize büyük ve ferah bir kullanım alanı sunmaktadır. Odalarımızda French bed, josephine koltuk, 82cm lcd tv bulunmaktadır. Ayrıca banyolarda küvet, saç kurutma makinası, temizlik ürünleri gibi nitelikler standart olarak bulunmaktadır.
 
Exclusive Oda

miauludag_exclusive1.jpg
miauludag_exclusive2.jpg
miauludag_exclusive3.jpg
miauludag_exclusive4.jpg

Exclusive odalarımız, siz değerli misafirlerimize özel bir tatil geçirmek için özenle hazırlanmıştır. Odalarımızda French bed, josephine koltuk, 82cm lcd tv bulunmaktadır. Ayrıca banyolarda küvet, saç kurutma makinası, temizlik ürünleri gibi nitelikler standart olarak bulunmaktadır.

Exclusive Silver Oda

miauludag_silver1.jpg
miauludag_silver2.jpg
miauludag_silver3.jpg
miauludag_silver4.jpg

Exclusive Silver odalarımız, siz değerli misafirlerimize büyük ve ferah bir kullanım alanı sunmaktadır. Odalarımızda French bed, josephine koltuk, 82cm lcd tv bulunmaktadır. Ayrıca banyolarda küvet, saç kurutma makinası, temizlik ürünleri gibi nitelikler standart olarak bulunmaktadır.

Standart Odalar

miauludag2.jpg
miauludag3.jpg
miauludag4.jpg
miauludag1.jpg

Odalarda merkezi ısıtma, halı, LCD televizyon, çalışma masası, telefon, minibar ve saç kurutma makinası bulunmaktadır. 2 kişilik, 3 kişilik ve 4 kişilik standart oda opsiyonları mevcuttur.
 
Konum ve Ulaşım
Kış turizm cenneti olan yeşilliği ve oksijeniyle zengin Bursa Uludağ 1. Gelişim bölgesi’nde bulunan otelimiz, herkesin çok iyi bildiği ‘’ACEMİ PİSTİNE’’ sadece 25 metre mesafede olup, konum olarak 1. Bölge’nin merkezindedir.


 • Pistlere 25 metre mesafede
 • Bursa Şehir merkezine 30 km.
 • İstanbul havaalanına 250 km. mesafede bulunmaktadır.

Lift
Merkezi konumuyla Uludağ ’daki tüm kayak ve snowboard pistlerine ulaşım rahatlığı sağlamaktadır. Tek kart sistemiyle Uludağ’daki 20 mekanik tesiste kayak yapma keyfi yaşayabilirsiniz.

Kayak
Ferah ve hijyenik ortamı, modern dizaynıyla kayak odamızda; 300 adet kayak (rossingnol karving) ve 30 adet snowboard bulunmaktadır.
 
Yeme İçme

Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler dışında alınan yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan içecekler ücretli. Minibar soft içeceklerle dolduruluyor ve ücretli. Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri 25 kişi üzeri açık büfe olarak servis ediliyor. Beş çayı, büfesi ve gece çorbası ikram olup tüm içecekler ücretli.
 • 07.30-10.00 Kahvaltı
 • 10.00-02.00 Lobi Bar
 • 12.30.14.00 Öğle Yemeği
 • 17.00-18.00 Beş Çayı ve Büfesi
 • 19.00-21.00 Akşam Yemeği
 • 23.00-23.30 Gece Çorbası
Daha detaylı bilgi ve rezervasyon için http://www.milauludag.com/