North Face Kayak Kıyafetleri

 the_north_face.jpg
 
1966’da iki tane uzun yürüyüş hayranı San Fransisco’nu kalbi North Beach’de dağcılık perakende mağazası açtı. Şirket kısa zamanda yüksek performanslı tırmanma ve sırt çantası ekipmanları perakende satıcısı North Face olarak tanındı (İsmin seçilmesinin nedeni Kuzey Yarımkürede dağların kuzey yönü genelde en soğuk, en buzlu ve tırmanması en zorlu olan olmasıydı). 1968’de, North Face kendi markasını taşıyan yüksek performanslı dağcılık malzemeleri ve ekipmanlarını tasarlamaya ve üretmeye başladı, ve 1980’lerin başında ürün gamına extrem kayak giyimini de ekledi. On yılın sonunda, North Face ABD’de kapsamlı bir yüksek performanslı dış giyim, kayak kıyafetleri, uyku tulumları, çantalar ve çadırların tek sağlayıcısı olmuştu.
 
 
1996 baharında, North Face spor giyimi piyasasına gelişmiş materyalden, yenilikçi bir şekilde üretilmiş yüksek performanslı spor giyim koleksiyonuna sahip Tekware® markasıyla giriş yaptı. Tekware® koleksiyonu kaya tırmanıcılarına, backpacker’lara, uzun yürüyüş yapanlara, uzun mesafe koşuculara, ve outdoor meraklılarına en yüksek uyum ve fonksiyon sağlamak üzere tasarlanmıştı. Senenin ilerleyen zamanlarında, Şiket A-5 Adventures, Inc.’ı satın alarak, dağcılıkta tırmanışta gece kalabilmeyi sağlayan malzeme ve diğer büyük duvar tertibatlarını da ekledi. North Face trekking ve uzun mesafe koşu ayakkabı serisini 1999 baharında piyasaya sürdü.
 
 the_north_face_kayak_kiyafetleri.jpg
 

Şimdi, outdoor sektörüne girdikten 38 yıl sonra, North Face geniş bir performans aparat, ekipman ve ayakkabı serisi sunmaktadır. Pazarda teknik olarak en gelişmiş ürünleri sunan North Face dünyada kendini kanıtlamış tırmanıcıların, dağcıların, extrem kayakçıların, snowboardcuların ve gezginlerin tercihi olmuştur. North Face siz outdoor’un limitlerini zorlayabilesiniz diye, kendini tasarımın limitlerini zorlamaya adamıştır-- araştırmaya hiç son vermeyin.
 
The Nort Face Markasında aradığınız tüm doğa aktivitilerine uygun kıyafet bulabilirsiniz. Uludagbursa.com Uludağ Moda sekmesinden en moda kıyafetleri takip edebilirsiniz. The north face; Yürüyüş, Antrenman, Koşu, Tırmanma, Kayak ve Snowboard gibi outdoor aktivitelerinde ihtiyacınız olan kıyafet ihtiyaçlarınız için doğru adres.