Kışın pistlerin ortasında, yazın çamların arasında, doğa ile hiç bu kadar iç içe olmadınız...

Otel Ulukardeşler

Rivayete göre, ATATÜRK 1930'lu yılların yaz aylarında Uludağ'a gelmiş ve şimdiki Büyük Otel'in yerinde yemek yerken "Burada bir otel yapın" diyerek Uludağ'ın istikbalini o günden görmüş ve o talimat ile Büyük Otel ve Kayak Evi yapılmıştır.
1948'de Uludağ'a kışın ilk çıktığımda kaloriferi olmayan Büyük Otel ve kayak Evi'nde varil soba etrafında eğlenceler tertip edilir ve buz gibi odalara yatmaya gidilirdi. Zaman geçtikçe Beceren'in Odun Palas ve Mine Otel'i, İffet Hanım'ın Odun Palas'ı Fahri'nin Kirazlıyayla'dan Uludağ'a taşınması, rahmetli Ender Alkoçların otel yapımına başlaması ve 1971 yılı yılbaşı gecesi ULUKARDESLER OTEL'in haziran 1970'te başlayan inşaatının bir kısmının bitirilerek hizmete açılması........
Bu günlere müşterilerimizin engin hoşgörüleri ile geldiğimizin bilinci içinde bizi destekleyenlere şükran duyguları ile saygılarımızı iletiriz.
Ferruh Ulukardesler 
Konum ve Ulaşım

 
Oda Tipleri

uludag_otel_ulukardesler2.jpg
Ulukardeşler Otel - Standart Oda
Otelimizin standart odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup tek oda ve tek banyodan oluşmaktadır. Standart odalarımızda çift kişilik yatak, 2 adet tek kişilik yatak, 1 adet çift kişilik yatak ve ranza bulunmakta olup 4 kişiye kadar konaklama yapılabilir. Odalar otelin dağ ve pist tarafına cephe olup, yaklaşık 15-20 metrekareden oluşmaktadır ve toplamda 32 standart odamız mevcuttur. Standart odalarımızda tv, uydu yayını, merkezi ısıtma, mini bar ve banyoda saç kurutma makinesi mevcuttur. Oda zemini halı ile kaplıdır.Oda temizliği günlük olarak yapılmaktadır. Otelimizde sigara içilmeyen odalarımız mevcuttur.Isıtma sistemi ise merkezi olarak çalışmaktadır. Mini bar günlük olarak doldurulmaktadır.

Yiyecek İçecek

Ulukardeşler Otel - Ana Restoran
  • Uludağ fiyatları, Uludağ listesi, Uludağ fırsatları Ulukardeşler Uludağ tam pansiyon sistemde hizmet vermektedir. Kapalı alanda 90 kişi, açık alanda 90 kişi kapasiteli ana restoranda sabah, öğle ve akşam yemeklerinizi açık büfe olarak alabilirsiniz tüm içecekler ekstradır.
Ulukardeşler Otel - Cafe - Barlar
  • Uludağ fiyatları, Uludağ listesi, Uludağ fırsatları Tesisimizde snack yiyeceklerin sunulduğu 1 adet snack bar bulunmaktadır.

Daha detaylı bilgi ve rezervasyon için http://www.ulukardeslerotel.com/