Rahatınız ve konforunuz için tüm detayların düşünüldü Trend Life Otel

Trend Life Hotel Uludağ

TrendLife Otel Uludağ Milli Parkı içinde konumlandırılmış olup toplamda 30 standart oda kapasitesine sahiptir. Konum olarak Bursa merkeze 35 km,Yenişehir Havaalanı'na 75 km mesafede bulunmaktadır.

Konum ve Ulaşım  

Kış turizm cenneti olan yeşilliği ve oksijeniyle zengin Bursa Uludağ 1. Gelişim bölgesinde bulunan otelimiz. Herkesin çok iyi bildiği ‘’ACEMİ PİSTİNİN’’ yanında olup, Cennetkaya pistine 20 – 30 metre mesafededir. Konum olarak 112 Sağlık merkezi ve Karkay Cafe ile aynı bölgededir. 
  • Pistlere : 5 - 10 metre mesafede 
  • Şehir merkezine : 30 km – BURSA
  • İstanbul havaalanına : 250 km mesafede bulunmaktadır. 
 
Tesis
Uzun yıllardan beri Uludağ 1.bölgede hizmet vermekte olan ‘’Aydın Yıldız’’ Oteli, 2015 yılı ortalarında yeni yönetim ve yeni konseptiyle kısa bir sürede A’dan Z’ye yenilenmiş olup 11 Aralık 2015 tarihinde ‘’TRENDLİFE HOTELS’’ adı ve yepyeni yüzü ile Türk turizmine kapılarını açmıştır. Tesis odalarının tamamı pist manzaralı olup toplamda 30 odası mevcuttur.

Otel mekanları; klasik tarzdan esinlenilen ferah ve pist manzaralı bir lobi, lobi bar, resepsiyon, bir geniş ve pist manzaralı restoran, oyun alanı ( tavla, okey vs.), Kayak odası ve piste bitişik cafe mevcuttur.

Toplam Oda sayısı:  30 oda  /  Yatak kapasitesi: 102 Yatak
Tüm Odalar; zevkle döşenmiş otel odalarında, banyo / WC, Telefon, saç kurutma makinesi, uydu bağlantılı TV, merkezi ısıtma sistemi, reception da özel kasa kullanım imkanı, zeminde duvardan duvara halı, wireless internet bağlantısı mevcuttur.
 
Lift
Merkezi konumuyla Uludağ da ki tüm kayak pistlerine ulaşım rahatlığı sağlamaktadır.
Otelimiz; 1. Bölge ve 2. Bölge pistlerini kapsayan ve ücretli olarak sunulan tek kart sistemine dahildir. 1. Bölge de mecvut , Fahri Telesiyej, Ağaoğlu Telesiej, Belvü Teleski, Kuşaklıkaya Telesiyej, Beceren Teleski, Yazıcı Teleski, Alkoçlar Teleski ve  İtalyan Tutyeli tüm telesiki ve Telesiyejler dahildir. II. Bölge de Mevcut, Beden Terbiyesi Kuşaklıkaya Telesiej olmak üzere toplam 7 lifttir.

Kayak
Ferah ve hijyenik ortamı, modern dizaynıyla kayak odamızda; 150 adet kayak (rossingnol karving) ve 30 adet  snowboard malzemeleri bulunmaktadır.
 
Evcil Hayvanlar 
Otelimize kabul edilmemektedir.
 
Ücretsiz Hizmetler
Genel mekanlarda ve odalarda Wireless İnternet bağlantısı kullanımı, safe box (resepsiyonda), tek seferlik odalardaki sular, tavla, okey
 
Ücretli Hizmetler
Yemeklerde masada bulunan sular harici alınacak tüm içecekler, Öğün Dışı tüm Yiyecek ve tüm içecek talepleri, Oda Servisi, Telefon, Kuaför, Doktor, Laundry, Masa Futbolu, SKI PASS, Kayak Dersleri, Kayak Malzeme, Kayak Motoru, extra ücrete tabi hizmetlerimizdir. 
 
Daha detaylı bilgi ve rezervasyon için http://www.aydinyildizotel.com/